Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 70ezerért megéri Huawei P20...

70ezerért megéri Huawei P20 Lite-ot venni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 5. 06:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg egy P Smart 65-ért jobban megérné? Középiskolás fiamnak szeretnék venni egy újat, a régi telefonja már nagyon rosszalkodik és arra gondoltam, így ballagásra kapna egyet.
2019. máj. 5. 06:29
 2/6 Molyolo ***** válasza:

P smartnak kicsivel gyengébb a kamerája de nagyobb az aksi csöppet nagyobb és idei modell így tovább lesz támogatvaa gyártó álltal.

Én a Mate 20 lite-n is gondolkoznékmert megkapja a legújabb szoftvert ez is ebben az árkategóriában.

[link]


[link]

2019. máj. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én használtan vettem 70-ért sima P20-at, nagyon meg vagyok elégedve vele. Régebben P8-at használtam, Huaweiből egy középkategóriás valamivel nem lehet nagyon mellé lőni szerintem. A lite-nak gyengébb az akksija, meg mindene, de összességében az sem lehet rossz vétel.
2019. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gyönyörű válaszok, köszönöm szépen nektek! :)
2019. máj. 5. 11:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Árukeresőn 60 a mate 20 lite, és sokkal jobb, mint a p20 lite.
2019. nov. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Május óta sok idő telt el öcsi.
2019. nov. 26. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!