Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A kevésbé ismert márkájú...

Törpilla1987 kérdése:

A kevésbé ismert márkájú telefonok lehetnek jobbak, megbízhatóbbak, hosszú életűek, mint mondjuk Huawei, Samsung márkájú társai?

Figyelt kérdés
Telefonvásárláson gondolkozok. Eddig mindig Sony, Samsung, Nokia, Huawei stb. telefonjaim voltak. Magas árkategória nem fér bele. Max. 60-70 ezer Ft. De szeretnék olyat, ami jól fényképez és sokáig bírja az akksi (kirándulások miatt). Félek a "neve nincs" telefonoktól, pedig lehet, azok is jók?

2019. máj. 5. 06:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Hm,szerintem attól hogy "márka" nem lesz jobb!Csak az ára magasabb!

Oké ,én kamerát/fénykép funkciót soha nem használok.

Engem leginkább a kijelző és az akku ami érdekelt.Kártyafüggetlenség.Na meg az ár.

A ~20-30 ezres kategóriás telefonok.

A Navontól,a Xaomi,Miezu,Vernee,Leagoo,Homtom,Bluboo.


Homtom ht 17 Pro-mat ~1,5 éve napi 12-20 órát használom,;net-wifi,videó,facebook,zenehallgatás,olvasás.Pár alkalommal kellett visszaállitani gyárira,de az akku a napi 6-8 órát birja.

2019. máj. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az alkatrészeit. Pl egy oukitelnek samsung a kamerája, sony a kijelzője, philips is van benne, a chip és a grafikus gyorsító megegyezik a 'márkás' készülékekben lévővel, akkor? Sztem csak a ház egyedi, meg a név.
2019. máj. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Na azért a markatlan telefonoknal a kamera ami hulladék.A szenzor nem minden. Ha normális kamera kell akkor xiaomi meg meizu. A többit el lehet felejteni.
2019. máj. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Molyolo ***** válasza:
100%

Én valami ilyesmi mellett tenném le a voksomat ilyen árkategóriában.

[link]


https://www.youtube.com/watch?v=wGoEPRK5TSc

2019. máj. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!