Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerinted a Digi letöri a...

Szerinted a Digi letöri a mobil előfizetés árakat?

Figyelt kérdés
Elvileg májusban indulnak.

2019. máj. 5. 09:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A UPC se volt semmi hatással az árakra.

A szolgáltatók sincsenek berezelve hogy tömegesen elpártolnak az előfizetőik. Nekem kb. 20 éve van meg a számom ugyanott, csak a csomagok változtak. Eddig nem tudtak olyat mutatni, amitől kedvem támadt volna váltani.

2019. máj. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem fogja
2019. máj. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 szántóvető ***** válasza:
2019. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Alex Fly ***** válasza:
Valamennyire biztosan. Amikor a Vodafone elindult Magyarországon, az is átrendezte kissé az itteni árakat...
2019. máj. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#1 A UPC-nek nincs saját hálózata, így azt nem lehet egy lapon említeni a Digivel.
2019. máj. 5. 10:29
 6/16 anonim válasza:
0%
Belső forrásból hallottam, hogy állítólag 10ezer sim kartyájuk van, és nem is nagyon lesz több. Elvileg egy uniós pénz lenyúlás az egész.
2019. máj. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem megmaradnak a mostani csomagok nagyjából, és újakat csinálnak. Telekom is így próbálja elcsábítani a Flip-el a Digi előfizetőket kisebb-nagyobb sikerrel.

Én már rég várom a Digi-t a mobilpiacra, remélem minél hamarabb, minél nagyobb hálózatot fognak építeni.

2019. máj. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#3, #4 Egyébként én is arra számítok, hogy igen. Amikor a Vodafone elindította a Red csomagokat, illetve az olcsó kártyás csomagokat, rövid időn belül felsorakozott a többi is, pedig korábban ezek szinte elképzelhetetlenek voltak, csak valakinek meg kellett lépnie az elsőként.
2019. máj. 5. 10:32
 9/16 anonim válasza:
Ja, és magam is részt vettem ilyen digi site építésekben, nem tudom hogy akarnak májusban indulni, de még ez a hálózat nagyon messze van a késztől. Van olyan hely, ahová felhúztak egy tornyot, áram meg nuku, az átadásra kiraktak egy aggregátort.
2019. máj. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#6 Ezt én nem tudom elhinni. Sokmilliárdot fizettek a frekvenciáért, saját hálózatot építenek. Biztos nem 10 ezer előfizetőért. Ráadásul szerintem ebben nincs is semmi EU-s pénz.
2019. máj. 5. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!