Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom pc-re letölteni...

Hogyan tudom pc-re letölteni a telefonom lévő dolgokat, ha a képernyő nem működik?

Figyelt kérdés
A telefonom képernyője nemrég elromlott, de egyébként működik és az ujjlenyomatommal fel is tudom oldani, de ha bedugom a laptopomba csak egy-két mappát tudok megnézni a galériából. Leginkább az android jegyzettömbbe mentetett dolgaimhoz szeretnék hozzáférni. Kérlek segítsetek!!!

2019. máj. 6. 00:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha összedugod, akkor az android megkérdezi, hogy szimpla töltés, képcsere, vagy teljes adathozzáférés. Ha az utóbbit nem tudod kiválasztani a rossz kijelző miatt, nem lesz egyszerű hozzáférni. Max ami az SD kártyán van, úgy ha kiveszed.
2019. máj. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!