Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eredetik az annak árult, de...

Eredetik az annak árult, de jóval hivatalos ár alatti iphone lighning kábelek és töltők?

Figyelt kérdés

Az árukeresőn mar kb. 2000Ft-tól lehet kapni eredetinek nevezett lightning kábeleket, ezek valóban azok lennének ? Valak vásárolt már ilyet ? [link]


Illetve adapterek, itt 3000ft-tól kezdődnek azok, amiket eredetinek írnak. [link]



2019. máj. 6. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne gyári, akkor nem lennének úgy odasorolva árukeresőn egyrészt, másrészt meg belehetne perelni őket, ha mégsem azok, amelynél az ellentéte van feltüntetve. Nem mintha bármit is jelentene nem "nem Apple" töltővel tölteni a mobilod. 5V/1A megbízható fejért még az is drága, ennyibe már gyors töltősök mennek.
2019. máj. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én személy szerint iStyle, iCentre, eDigital vagy ilyesmi helyeken szerzem be a kábeleim. Tudom, 7000Ft az egyméteres, de hidd el, sokat tudsz ártani a készülékednek egy eredetinek látszóval.
2019. máj. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"hidd el, sokat tudsz ártani a készülékednek egy eredetinek látszóval."

csak kettőt mondjál...

2019. máj. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A készüléknek nem sokat árt, ha nagyon gagyi utángyártás, akkor egyáltalán nem fog működni (esetleg csak töltésre, de az sem garantált), ez a legtöbb, ami történhet.


Amúgy a felsorolt termékek lehetnek akár eredetik is, pl. mert a szürkeimportos telefonok/tabletek sokszor jönnek töltő/kábel nélkül, azokat is el kell valahogy sózni a nagyérdeműnek. Az biztos, hogy nem az Apple-től szerzik, mivel ekkora árrés nincs rajta.

2019. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy legalábbis nem hozzájuk vándorol a haszon... De a gyártása biztos hogy nem kerül többe mint bármelyik másik kábel esetén.


Egyébként a készüléknek semmi baja nem lehet tőle, szóval én kifejezetten az utángyártott kábelt javaslom, mert az eredeti egy mocsok lehúzás, és semmi más. Én Kínából rendeltem, 2000ft volt a BlitzWolf (ami nem is akar eredetinek látszani Dee..) egy nagyon jó kábel, masszív, erős, meg rendeltem ugreen kábelt is 1500/db ami hasonlít az eredetihez, és egyébként szintén tök jó (mindkettő mind adatátvitel mind töltés szempontjából).


Szóval valószínűleg amúgy nem eredeti a kábel amit 2000Ft-ért adnak, de nyugodtan vegyél jó minőségű másolatot, jobban fogsz vele járni.

2019. máj. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!