Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Xiaomi Redmi Note 7 a...

A Xiaomi Redmi Note 7 a KingRoot-al megrootolható, vagy exploitot kell készíteni hozzá?

Figyelt kérdés

Tekintsünk most el attól, hogy az exploit ajánlotabb


(Egyébként ezt azért kérdezem, mert lehet hogy erre fogom lecserélni a mostani telefonomat)



2019. máj. 7. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Unlockoltatni kell a MI Unlock Tool-al,(ez ingyenes, és hivatalos, van egy csomó leirás, magyarul is) ezzel nyitni lehet a bootloadert, és akkor twrp-vel lehet rá root-ot tenni.

Amugy, manapság Magisk-al rootolnak, nem supersu, vagy hasonlóval.

Mindenesetre, a lényeg, hogy nem rakétatudomány a rootolása.

2019. máj. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az az 1 probléma van, hogy én nem vagyok ilyen nagy android és miui szaki, ezért valaki tudna linkelni pl egy videót?
2019. máj. 7. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]

A videó az alján. A teljes leirás meg a szövegben.

2019. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. máj. 8. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a gyári miui az istenért sem akart elindulni twrp mellett, a lazyflasher zipet is feltettem, próbáltam magisk-ot is feltenni mert az is hasonlóan működne (meg nyilván root jogot is biztosítana) így végül xioami.eu romot tettem fel, hasonló mint a gyári csak pár extrával. Itt nem gond a twrp megléte, és magisk is simán felment.


A gyárihoz képest annyiban más hogy a navbar miui-s és nem google-s mint a global romban ami most van neked, illetve az óra betűtipus a zárképernyőn és a homescreenen is vékonyabb. Cserébe most van root jogom és twrp-m :D

2019. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bootloader nyitás természetesen mindenféleképpen kell, ami előtt 7 napot kell várni hogy megkapd az engedélyt. Bizony, ez ilyen. Ne felejtsd el a fejlesztői beállításokban hozzábindelni az accodat a telóhoz (mi lock státusz v ilyesmit keress), mert ha a 7 nap után teszed meg, akkor még 3 nap rá fog jönni, mert bind után még annyit kell várni. Persze ha a 7 nap alatt megteszed, akkor az is telik így csak 7 lesz.


[link]

2019. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!