Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A50 telefon, hogy...

Samsung A50 telefon, hogy mennyire jó, ti 1-től 10-ig való pontozással hanyas pontot adnátok neki?

Figyelt kérdés

1 leggyengébb,10 legjobb, ti hanyas pontra tennétek?


A huawey telefonom nem a legjobb fajta szerintem vége lesz, mert 10 perc alatt lemerűl, állandó töltéssel tudom használni, hiába lett téve új aksi bele. Telefonszervizes azt mondta, az élettartama 2 év és felmondja a szolgálatot, ez tényleg igaz, mert két év három hónapja lett véve.


Ajánlott nekem olyat, hogy vegyek 2019-es telefont samsung A50 ami ugye drága kicsit, de simán kibír 3 évet, mert nem 2 hanem 4 gigaram-os.


Így emberek mondják, hogy az a50 rossz telefon, van aki azt mondja, hogy szuper.



2019. máj. 8. 11:49
 1/1 anonim ***** válasza:
9-et. Jó telefon, de kategóriájához mérten a videózási képessége meglepően gyenge!
2019. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!