Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mihez kezd az emag az eladatla...

Mihez kezd az emag az eladatlan elektronikai készülékeikkel, termékeikkel?

Figyelt kérdés
Legszívesebben az összes témát megjelöltem volna elektronikai eszközökön belül mert ez a kérdés mindegyikhez szól szóval ez van.

2019. máj. 8. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a cégek dolga, akik szerződtek vele, hogy az emag neve alatt árulják a cuccaikat.
2019. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem,hogy a cégek mit csinálnak velük ? Sejtettem csak nem mertem leírni mondom lehet hülyeség,hogy visszaküldené az emag a készülékeiket a gyártóknak.
2019. máj. 8. 16:02
 3/8 Szirty ***** válasza:
Az eladatlan elektronikai készülékeket árulják.
2019. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, mivel nincs raktárkészletük.

Ha te megrendeled, akkor megrendelik egy nagykertől, az meg az importörtől, és vagy egy itthoni, vagy egy európai raktárból teljesítik a rendelést. Ki van ez találva, és vannak erre okos emberek, akik kitalálják, hogy miből mennyit kell gyártani, hogy épp kifusson, mire a következő generáció megjelenik az adott termékből.

2019. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ha a gyártóknak nem mennek el a termékeik akkor újrahasznosítják őket ? Ledarálják meg ilyenek . Gyártóknál sincsen ilyen ? Mitudoménmondjuk a samsung vagy a philips nem tud eladni készülékeket mert rájuk rohadt nem kell sokat gyártottak stb.... erre célzok igazából ezzel a kérdéssel.
2019. máj. 8. 16:36
 6/8 repulo ***** válasza:

Azért ez nem úgy működik, hogy hasraütés-szerűen legyártanak x millió darabot, telerakják a raktárakat, aztán elküldik a dolgozókat szabadságra a következő kampányig.

A rendelési állomány függvényében termelnek, ha rosszul megy az árú, akkor kevesebbet. Megkeresik a hibát és a felelősöket, jön a jelentős árleszállítás, vagy/és az új portéka.

2019. máj. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szirty ***** válasza:

Hát igen.

Ez nem olyan mint az alma, hogy ha jó év volt, sok termett mindenhol ami miatt nem lehet eladni akkor ránk rohad vagy megy a pálinkába. :)

2019. máj. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem vitatkozom meg egyebek csak nekem furcsa ez ,hogy aztmondjátok,hogy nincs ilyen. Media marktba pedig mondta az eladó,hogy úgy viszik ezt a dolgot,hogy az nem igaz magyarul sehogy nincs rá kereslet.
2019. máj. 8. 18:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!