Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A70-et vennétek...

Samsung Galaxy A70-et vennétek vagy Xiaomi Mi 9 SE-t?

Figyelt kérdés
Elég nagy kezeim vannak, de a mostani telóm pici. Nagyon brutál nagy a Samsung? Ti melyiket vennétek meg?

2019. máj. 8. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

En a70 et

Eleg nagy :D nekem most mi9 van az 6.4 es. Az a .3 col nem szamit mar sokat szerintem.

Nekem is nagy a kezem.

2019. máj. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Samsungnak sokkal nagyobb az akksija, bővíthető a memóriája, és van rajta rádió, így offline is lehet hallgatni. De ezeket leszámítva Xiaomi valamivel talán jobb, főleg a processzora! Viszont az akksi és a memória bővíthetősége miatt nálam speciel az A70 viszi a prímet, és amúgy ettől a kérdéstől függetlenül is egy potenciális jelöltem.
2019. máj. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

128 gb ot eleg nehez betolteni

Kepeket videokat erdemes google fotokba menteni ...

2019. máj. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
A70et
2019. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hmm meggyőztetek és én is magamat:D még egy kérdésem volna: üvegfóliát is kell rá vennem,vagy ezen is van alapból valami spéci fólia a beépített ujjlenyomatolvasó miatt?
2019. máj. 8. 20:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát van rajta alapból fólia de az kb semmit se ér. Az inkább csak a "csomagolás" akar lenni. Samsungtól vegyél gyári fóliát azzal biztos lehet majd használni az ujjelnyomatolvasót.
2019. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Ja am mar dontottel ezert a velemenyem. Nem mervado de azt azert elmondom hogy eddig nekem csak samsungom volt. Mindegyik egy ido utan el kezdett akadozni belassulni. S8+ om volt ez elott . Most xiaomi mi 9 em van. Siman odaveri apam s10 et. Mind kameraban mind ujlenyomat gyorsasagban. Jatekokban is
2019. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7-es, ez attól is függ, hogy eddig milyen Samsung-jaid voltak! A telefonok gyorsasága legnagyobb részben a processzortól függ! A Samsung némelyik típusaiba a saját márkájú Exynos processzorokat teszi, némelyikekbe viszont a teljesen független Qualcomm processzort. És bizony lehetnek néhány Exynos-típusnak überszuper paraméterei, technológiában akkor is örök második marad a Qualcomm mögött, és ez a különbség idővel megmutatkozik! Ráadásul pont az S10-ben és az S8+ -ban is Exynos van, míg a legtöbb mai Xiaomi-ban (Mi 9-ben is) és a Galaxy A70-ben is Qualcomm!
2019. máj. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%

Jaja vágom

De nekem qualcomos volt az s8+ :)

2019. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!