Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE probléma? (Többi lent)

IPhone SE probléma? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap reggel kezdett el érdekesen viselkedni a home és a be/kikapcsoló gomb. Először is nem mindig zár le a telefon, hiába nyomkodom a kikapcsoló gombot, nem zár le, ha meg le is zár végre nagy nehezen, utána egyből behozza a kikapcsolás kijelzőt. A home gomb pedig nem használható ugyanígy néha, nem tudok kilépni alkalmazásokból, nem működik. Nem csinálta ezt egész nap, csak néha. Újraindítottam már a telefont többször is, legutoljára már kikapcsolt állapotban folyamatosan vissza akart kapcsolni, bejött a világító Apple logó egy pár másodpercig, aztán 30-60 másodpercig sötétség, és megint villog. Szerintetek ez mitől lehet? El kéne vinnem szervízbe?

A telefon októberben lesz kettő éves, egyszer volt benne akksicsere, eddig semmilyen probléma nem volt vele.



2019. máj. 9. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen el kellene vinned szervízbe. Valószínűleg beragad a be/kikapcsoló gomb, emiatt csinálja ezeket.
2019. máj. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 citromfűlevél válasza:
Nekem is volt ilyen amikor iPhone 6-om volt. Elvittem a szervizbe ott magjavították.
2019. máj. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!