Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan telefon amibe van...

Van olyan telefon amibe van ilyen?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy ha már megmozdítjuk, kivilágít a kijelző, de hogy feloldjuk ahhoz az ujjunkat végig kell simítani.


De, ha az órát akarom megnézni, kicsit megemelem és világít, ilyen érzékelő mely telefonokban van?


Valamint az ujjommal, ha kettőt koppintok a kijelzőre is kivilágít.



2019. máj. 9. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Regen egy ismerosomnek volt ilyen lg volt talan de ennek mar 6-7 eve
2019. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Régen az LG-ken volt ez a koppintós kijelző-bekapcsolás, illetve úgy tudom, hogy most a legújabb Huawei-ken van ilyen, a többit nem tudom!
2019. máj. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na de egyszerre ennyi gyorsfunkció egyetlen telefonban nem valószínű! :/ Amúgy ne hari, de minek ennyire elkényelmesedni??? Levegőt még véletlenül ne vegyen helyetted?
2019. máj. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:

A duplakoppos feloldás az LG találmánya, a legtöbb telefonjában megtalálható -de mások is szokták használni.

A mozdításra ébresztést nem tudom, de mostanában -főleg az OLED kijelzők esetén- eléggé elterjedt az AoD, amikor az óra állandóan látszik, kikapcsolt képernyőnél is.

2019. máj. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!