Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Iphone XR vagy Iphone 8 Plus?

Az Iphone 8 ,dupla kamerája mennyivel jobb,élesebb,használhatobb az XR 1 kamerájával szembe. Mert halottam olyat , hogy egy iphone 8 (non plus) kamerája hasonló mint az iphone 7 plus 2 hátlapija. Vagy ugyanez a helyzet a iphone 7 , huawei p smart talán 2019-nél is. Elvileg a jóval többet a tripla hátlapi kamera érne csak vagy egy iphone x , 2 hátlapia! De Iphone X-re nem telik, és nem is kellene. Illetve melyik a gyorsabb teló és időtálóbb teló?

Keress kérdéseket hasonló témákban: mobiltelefon, iPhone, IOS, Apple, telefon

máj. 9. 17:39  Privát üzenet  

A válasz

Ugyanebben a dilemmában a 8 Plust vettem végül. De csak azért, mert az XR csak kék és narancs színben volt a boltban, a 8 Plus meg feketében is.

Nem bántam meg!!

- Nagyon jó a portré mód meg az optikai zoom is, imádom őket!

- Meglepő módon nagyobb az effektív képernyője, mint az XR-nek. Bár az XR képátlója nagyobb, ha elindítasz mindkettőn full screen youtube-ot, a 8 Plusnak jelentősen nagyobb a kijelzője

- Szeretem, hogy van rajta touchID azaz gomb.

Mindkettő jó és időtálló telefon, de így utólag a fentiek miatt újra a 8 Plust venném.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 9. 18:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én pont , hogy csak fekete telót nem akarok venni. Ha tehetem akkor Fehéret veszek, de ha nem akkor a kék, piros is megteszi xd!

# 2/2Időpont máj. 9. 18:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Eredeti a telefonom?
IPhone 8 vagy iPhone xr?
IPhone SE probléma? (Többi lent)
Mennyiért vennétek iPhone 6s-t?
Érdemes még venni 32 gigás iphone 5c-t? Kifejezetten apró telefont szeretnék.
Ha telefonálok magától kihangosítja és ez elég kellemetlen. HELP mit kéne csinálnom? (Iphone 6s)

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!