Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 10 vagy Mate 20 Lite a...

Honor 10 vagy Mate 20 Lite a jobb választás?

Figyelt kérdés

Csak erről a két telefonról érdeklődnék, tapasztalok, összehasonlítás végett

Egyik erősebb és jobb kamera

Másik tárhelye bővíthető

Nem tudok sok érvet ellenérvet felsorolni bármelyik mellett.



2019. máj. 10. 07:56
 1/3 anonim válasza:
A Nova 3-on nem gondolkoztál?Kb ugyan az az ár kategória.Erős kamera és lehet bővíteni is.
2019. máj. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni, hogy mi a fontosabb, az erősebb kamera vagy a nagyobb tárhely. Én amúgy a helyedben a képeket/videókat időről időre lementeném gépre vagy akár egy mobil winchesterre... és akkor nem annyira fontos a nagy tárhely... és az erősebb kamerát választanám... bár erre meg mindjárt jönni fognak nekem a fotós szakik, akik rögtön azt fogják mondani (és igazuk van), hogy akármilyen jók is a mai modern telefonokban levő kamerák, ha a kamera fontos számodra, akkor ne mobilt vegyél, hanem digitális fotómasinát, DSLR-t.
2019. máj. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoló

A Nova is király, de nem ugyanaz az arkategoria

Míg a Mate 20 Lite 70 ezer neten

A Honor 10 85 ezer

A Nova 3 110 ezer

Azért nem teljesen ugyanaz az arkategoria 40 ezer különbséggel

Én inkább ekozott a kettő között vacilalok

A kamera nem tudom mennyivel erősebb jobb a Honor 10be ..

2019. máj. 10. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!