Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az ilyen fajta kijelzővédő...

Az ilyen fajta kijelzővédő üvegről mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Elvileg ez tökéletesen kellene illeszkedjen kijelzőre, én mégis megjártam vele. Eleve a notch résznél nagyobb mint kéne, alul rövidebb volt mint kéne, felhelyezés után a szélén levegőcsíkok maradtak + 1 nap után a fele le is jött úgy ahogy van. Visszaadták az árát, csak nem tudom hogy az enyém volt selejt vagy minden ilyen fekete keretes üveg ilyen vacak?


[link]


2019. máj. 10. 11:25
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én ugyanígy jártam a telefonommal, pedig típusra rá való fólia volt. Ezek mind selejtek, ezért soha nem használtam fóliát, se üveget, semmi baja a kijelzőmnek 2 éve, felesleges pénzkidobás, de ez csak az én véleményem.
2019. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Wadmalac ***** válasza:

Ha a kijelző bármiylen irányba görbül, én csak a folyékony, UV-re kötő ragasztós üvegfóliákat ajánlom.

Azok egyrészt teljes felületen tapadnak, másrészt akkor sem hagynak légrést, ha a védőüveg görbületei nem tökéletesek.


Persze ebből is létezik jobb-rosszabb.


8 évnyi okostelós tapasztalattal én abszolút üvegfólia-párti vagyok. Üvegfóliám már tört pofára eséssel, így védett kijelzőm meg még soha.

A karcvédelem is jó dolog, de az üvegfólia annál sokkal többet tud.

Még az egy ponton szúró sérülést is el tudja úgy osztani nagyobb felületre, hogy a kijelző nem sérül.

Tipikus eset a murván pofára ejtés, a kis kövek sarkai azonnal törik az üveget.

2019. máj. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!