Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-om van. Az osztaly...

IPhone-om van. Az osztaly tarsam le tiltotta a telefonomat mert tul sokat probalkozott?

Figyelt kérdés

azt irja 'connect to iTunes' de amikor be akarok lepni az apple.com-ra, azt kuld egy kodot amit be kell irnom de nem nezhetem meg mert le van tiltva. mit tegyek?


Angol a billentyuzetem ne kovezzetek meg



2019. máj. 10. 15:27
 1/4 Lintuka válasza:
Szia, próbáld meg így. [link]
2019. máj. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen. eloszor 15 percre tiltott le, majd 1 orara. az utan megint probalkoztak, megint 1 orara tiltott le. mikor brirtam a jelkodot mar az ido helyett azt irja

'connect to itunes' nincs lehetoseg jelkod megadasara.

2019. máj. 10. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

KEdves, rettenets a helyesírásod. Mire elolvasol egy-két könyvet az igekötős igékről, valamint a magyar helywesírás szabályait különös tekintettel az egybeírás különírás kérdéskörre, talán a 14-et is eléred, onnantól legálisan kérdezhetsz itt.

Addig is sok sikert a várakozáshoz.

2019. máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jujujuj..... hamar menj innen :D legalabb helyesen irtal volna.
2019. máj. 10. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!