Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefontok, a...

Melyik a jobb telefontok, a szilikontok vagy a plexitok?

Figyelt kérdés

Az a bolt ahonnan vettem a telefonom, csak plexi tokot tudtak adni ami kifejezetten a telefonomra való,ahhoz a modellhez,viszont egy gsm-es boltban vettem rá üvegfóliát, és mondta, hogy egy másik tokot vegyek rá, mert ha leejtem akkor az olyan mintha nem is lett volna rajta a plexitok. Kérdeztem szilikontokban van erre a modellre való, azt mondta van. Közben nekem a boltban mondták,hogy nem gyártanak szilikon tokot még ehhez a modellhez, az inkább hasonló lehet az én telefonom méretéhez de ne vagyem meg, mert ha nem oda esik a tokhoz mérten egy rés vagy billentyű, kidobtam a pénzt az ablakon.


Azt is mondta a gsm-es, hogy leejtem, mondtam én nem ejtem viszont le, azt mondta olyan nincs.


Viszont én tudom,hogy nem ejtem le és kész, maradhat a plexitok.

Meg kell jegyezni, hogy a szilikon és a plexi is csak hátul védi a telefont elől meg az üvegszálas fólia ,de szerintem az sem, hanem egy belebújtathatós tok véd még rajta dupla védelmet.


Gondolkodtam, hogy ha lesz szilikon tok a telefon modellemre cseréljem le arra vagy felesleges, jó a plexitok is?


Szerintetek melyik.a jobb a szilokon tok vagy a plexitok?



2019. máj. 10. 18:58
 1/2 anonim válasza:

Nekem szilikontokom van meg egy anyagból varrt tok, amit a nagymamámmal csináltattam. Ebbe szilikontokkal együtt befér a telefon.


De volt ütésálló műanyag tokom is, de abban túlforrósodott a telefonom.

2019. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rájöttem, hogy én nem kedvelem a szilikontokot. Mégpedig azért, mert néha lecsúszik a telefonról, és ez elég zavaró. Amikor fogom néha arra is gondolok, hogy a tokból kicsúszik a telefon. Pedig gyári, a telefonhoz adták a tokot.
2019. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!