Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés
_blackrose_ nevű felhasználó kérdése:

Ha valakinek be van állítva Facebookon, hogy csak az ismerősei írhatnak neki, és én teszem fel ráírok, akkor azt látja? Vagy csak nekem mutatja hogy elküldtem neki valamit?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Messenger, Facebook, üzenet

máj. 11. 07:17  Privát üzenet  

A válasz
Az engedelykeresek koze érkezik az üzenet. El tudja olvasnin anelkul, hogy te latnad, hogy elolvasta. Csak akkor látod, ha raklikkel az engedelyezesre

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 11. 08:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha be van állítva a Facebookon a kétlépcsős bejelentkezés azt ki lehet játszani úgy hogy ne küldjön smst?
Facebookon miért nem tudok bejelölni pár embert? Ő se tud engem Nekem minden nyilvánosra van állítva. Nem találjuk egymás profilját se Csak messengerből tudom megnézni Az adatlapját
Facebookon miért nem tudok bejelölni pár embert? Ő se tud engem Nekem minden nyilvánosra van állítva. Nem találjuk egymás profilját se Csak messengerből tudom megnézni Az adatlapját!
Iphone 5S telefonom van, és be van állítva az értesítésbe h jelezzen ha írtak facebookon. Mindig be volt kapcsolva a mobilnet. Ha megnyomom a főgombot, vagy bármit csinálok a...
Facebookon az ismerősöm ismerőse látja a teljes üzenőfalam, ha be vannak állítva a következők? Az illető nem ismerősöm, de vannak közösek.
Ha jól tudom facebookon a kor béállításánál csak 3 próbálkozás van onnan vége, az marad a korod ami be van állítva, szóval, esetleg valaki tud ebbe segíteni, hogy hogy lehetne...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!