Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most már véglegesen elveszett...

Most már véglegesen elveszett a számom?

Figyelt kérdés
Van két mobiltelefonom, de az egyiket ritkábban használom, és nem vettem észre, hogy lement róla a pénz, és 30 napig lehet feltölteni. Most akkor már ilyenkor véglegesen törölve lett a számom, tehát ha még tennék rá pénzt, akkor sem aktiválódik újból?Ez az egyik kérdésem, a másik, hogy a vodafone oldalon van most olyan, hogy ingyenesen lehet SIM kártyát kérni, ezzel új telefonszám is jár gondolom? Csak nem tudom pontosan, hogy a vodafone felé ez milyen kötelezettségekkel jár részemről, mert az apró betűs részt bevallom nem igazán értem, mert valami előfizetői dologról hablatyol.Gondolom nem úgy működik, mintha megvenném a SIM kártyát, és úgy használom, mint a régit, hogy akkor töltöm fel, és annyi összeggel, ahogyan akarom. Nekik is jól kell járniuk gondolom.
2019. máj. 11. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amikor felhívtad az ügyfélszolgálatot, mit válaszoltak a kérdésedre?
2019. máj. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Olyat a kérdezők nem szoktak csinálni, mert akkor azonnal pontos választ kapnának a szolgáltatótól. Inkább sportosan kivárják, hogy a hiányosan megadott kérdésükre akar-e valaki totózni?
2019. máj. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tévedsz, én szoktam csinálni, mint ahogy most is.

1./ Nyilván erről a telefonról már nem tudok hívni.

2./ A másik telefonról próbáltam, de folyton csak azt hajtogatja, hogy minden vonalunk, vagy munkatársunk foglalt, vagyis nem tudtam még őket elérni.

3./ Az email-re még nem válaszoltak.

4./ Nem fontos neked válaszolni.


Egyébként meg nem tudom, miért hiányos a kérdésem, mit kellett volna még beleírnom?

2019. máj. 11. 13:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha lejárt a Sim-kártya, akkor tölteni sem tudsz rá összeget. Tudom, mert jártam én is így. Ráadásul én már aznap sem tudtam pénzt tenni rá, vagyis egy példa: kaptam értesítést sms-ben, hogy a kártyám január 10-ig érvényes. Azt gondoltam, hogy a 10-e még aznap éjfél. Aha! Hát nem. Előző nap éjfélkor lejárt.
2019. máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja, kaphatsz ingyen simet minden olyan esetben, amikor a sim hibájából nem tudod használni a meglévő szolgáltatást.

Tehát ha be tudod bizonyítani hogy ez a helyzet, akkor kapsz ingyen simet.

2019. máj. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Drága menj már rá légy szíves most a vodafone oldalára, és mindjárt meglátod, hogy mit hirdet, nem kell bizonygatni semmit szerintem.
2019. máj. 11. 13:10
 7/11 A kérdező kommentje:
2019. máj. 11. 13:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Én bemennék személyesen a Vodafone-hoz, ott tudnak biztosat mondani meg intézkedni.
2019. máj. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ha erre gondolsz, akkor feltöltőkártyás.

2019. máj. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja, igaza van a kérdezőnek, kap ingyen simet a 120 Ft/perc percdíjas elszámolású csomaghoz. A hülyének is megéri.

140. oldal:

[link]

2019. máj. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!