Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt akkumulátort adtak el?

Használt akkumulátort adtak el?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy mobilos üzletben akkumulátort az okostelefonomba. Srác elővett a fiókból egy kosarat, amiben voltak az akkumulátorok becsomagolva, és volt kötük pár darab csomagolás nélkül. Kivett egy csomagolás nélkülit a kosárból, majd beletette a telefonomba, a régit kivette, visszaadta a telefont, fizettem. Nem kaptam semmilyen blokkot. Még tegnap este feltöltöttem kb 4 óra alatt 100%-ra, ma egyáltalán nem használtam a telefont, és délutánra lement a töltöttség 37%-ra. Lehet hogy átvágtak, és egy használt akkumulátort kaptam?
2019. máj. 11. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az, hogy lehetsz ennyire balek? A neten webáruházakban találsz épp elég utángyártott akkut.
2019. máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én már azzal a lendülettel közöltem volna vele hogy álljon meg kivettem volna kezéből a telefonomat és otthagytam volna. Így hogy blokkot sem adott utólag reklamálni sem tudsz mert simán letagadhatja.

Amit tehetsz hogy ezt jelezd a fogyasztóvédelem felé, ők álruhában tartanak nála próbavásárlást és valószínűleg le is fog bukni.

2019. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor ezek szerint átvertek. Tényleg egy hülye szőke vagyok...
2019. máj. 11. 21:26
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja, nem utángyártott, hanem gyári Samsung akkumulátor, 5 ezer Ft volt.
2019. máj. 11. 21:31
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Kell egy pár töltési ciklus, amíg eléri a maximális kapacitását, türelem.
2019. máj. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. máj. 11. 21:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Próbálkozhatsz még pár ciklussal a teszt kedvéért, utána célszerű visszavinni.

Nem mindenki olyan szemét, hogy letagadja.

Nem a papír a mérvadó, attól még lehet rendes ember, meg kell adni az esélyt!

2019. máj. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Természetesen azt illett volna közölni, ha használt akku, de lehet csak bontott, kipróbált, ezt sem tudjuk.
2019. máj. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. máj. 12. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!