Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet bekapcsolni az...

Hogyan lehet bekapcsolni az ismeretlen forráskoból származó APK-k telepítését HUAWEI Telefonon?

Figyelt kérdés
2019. máj. 11. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha jól rémlik a biztonsági beállításoknal van. De egyszerűbb, ha rá keresel.
2019. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Biztonság és adatvédelem

Azonbelül ismeretlen alkalmazások telepítése.

Emui 8 készüléken.

2019. máj. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Huawei P Smart ** Lemaradt.

Igen , tudom hogy a beállítások>biztonság résznél van, de sehol sem találjuk, sem itt, sem a továbbiaknál, sem sehol. Nem is értem, a másik telefonon pedig ott van.

2019. máj. 11. 22:02
 4/12 A kérdező kommentje:
Konkrétan hogyha a build számot nyomkodom mint a fene, akkor azt sem hozza ki, hogy fejlesztő lennék, vagy hogy azzá tenne-e...
2019. máj. 11. 22:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Milyen Android van rajta?
2019. máj. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha tönkre akarod tenni a telefont az ismeretlen programokkal akkor kutas csak .
2019. máj. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Megvan neki a 8.0 ami minimum szükséges.


Utolsónak:

Én csináltam saját appot, és azt akarom feltenni rá. Másik két telefonon már rajta van. Ne okoskodj.

2019. máj. 12. 07:04
 8/12 anonim ***** válasza:

A YouTube-on rengeteg videó van róla keress rá és mindent

megtudsz amit akarsz.Ha nem érted akkor megnézheted többször is.YouTube keresőjébe beírod a készüléked nevét és kész.Én is onnan tanultam meg mindent.

2019. máj. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hali.

Az alapján próbáltuk meg. Az én telefonomon működik, úgy megy, ahogyan kell, ezen meg nem :D Pedig ez is eredeti, ugyan onnan lett rendelve még annó. Elvittük ma egy szaküzletbe, és szegény csaj is már vörös fejjel mondta hogy "Hát én... Nem tudom elküldjük szervízbe?" :D Szóval nem tudom mi lehet vele, de megpróbáljuk most cseréltetni. Pedig tudomásom szerint nem lett rajta módosítva semmi, nincs custom rom, sem semmi. Érdekes.

2019. máj. 13. 12:39
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

Érdekesség képpen...

Eddig nekem meg volt és szépen ment is rajta minden. Legutóbbi frissítés óta semmi. Ha egy apk-t telepítettél feldobta egyből ezt az opciót magától is, hogy adj neki egyszeri engedélyt, most nincs ilyen. Ráadásul, ha keresem se találom ezt az opciót.

2019. máj. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!