Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy jó photoshop? Egy jó...

Egy jó photoshop? Egy jó photosopott keresek androidos telefonra.

Figyelt kérdés

Olyas valami félét pl: van rólam egy kép aztán egy másik személyről készülszt képet mellé "szerkeszteni"


Mintha együtt készítettük volna a fotót.



2019. máj. 12. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Photoshop egy konkrét program neve, és nem a képszerkesztők gyűjtőneve. Rosszul keresel vagy nem tudod mit keresel, és a kérdésnek így értelme sincs. Nézz szét a képszerkesztők közül, az ingyeneseket szabadon kipróbálhatod, hogy megtaláld amire szükséged van. Lehet én vagyok öreg ehhez, de én elképzelni sem tudom hogy telefonon hogy lehet bármit is szerkeszteni, mikor a képszerkesztéshez precíz és pontos mozdulatok kellenek hogy pont az objektum szélét jelöld ki. Rá sem tudsz az ujjaddal bökni, hogy konkrétan azt a képpontot jelöld ki amelyiket akarod.
2019. máj. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1: Végső soron megoldható... lehet kapacitív tollat kapni, ami azért precízebb, mint az ujjal bohóckodás, de alapvetően én is azt mondom, hogy a telefon meg a tablet nem erre való.

Mondjuk... OFF, de én attól is agybajt kapok, ha tableten kell egy dokumentumot legépelni. És egyre több helyen látom, hogy PC helyett tablett akarnak használni munkára. Mert hogy trendi, meg kisebb, meg hordozható, meg felhő, meg miegymás... közben meg PC-n sem képesek normálisan használni a Wordöt.

2019. máj. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wadmalac ***** válasza:

Az Adobe saját butított Photoshopja szerintem telóra jócskán elég.

[link]


Jobb OTG-képes telókra rá lehet dugni rajzolópadot, azzal már elég korrekt módon lehet szerkesztgetni, bár egérrel sem rossz.


Azért ezek a pc-s Photoshopnak nyomába sem érnek.

2019. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!