Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy A50 (dual sim)...

Samsung galaxy A50 (dual sim) jó telefon?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy nem közép hanem a középtől kicsit erősebb okostelefon, de nem a csúcskategória.


Meg kicsi okostelefon.


Nagyon sokan érdeklődnek iránta. 125 ezer.



Szerintetek tényleg jó telefon vagy egy év mulva dobhatom ki?


Ha lehet olyanok válaszoljanak akik értenek a samsunghoz, mert akinek Iphone van az biztos azt fogja mondani, hogy az Iphone a jó a többi kuka, akinekNokia van annak a Nokia a jó márka a többi nem jó vacak márka, akinek Alcatel.annak az a jó, ez így szokott lenni, ahány ember van annyi vélemény,de vannak gondolom samsunghoz értő emberek is.



2019. máj. 13. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ma már mindennel arra mennek a gyártók, hogy ne tartson soká. A mobil sem kivétel. Ha tartós cuccra vágysz, akor ne ebben a kategóriában keresgélj.
2019. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Ennyi pénzért sokkal jobb és gyorsabb is a Xiaomi Mi 9 SE vagy a Xiaomi Pocophone F1
2019. máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én márkától független vagyok, lényeg hogy ne noname legyen, de azon kívül... szoftveresen pedig az Androidot szeretem.

Nem rossz telefon az A50, de a videózási képessége elég gyenge ennyi pénzért! Viszont a 125 ezret mindenképp sokallom érte, 83 ezertől kezdődik legolcsóbban, és jónéhány webshopban kapható 90 ezer alatt, 125 ezerért inkább Galaxy A70-et vennék, ami sokkal jobb nála!

A "dual sim"-et meg felesleges kiírni, ilyen szempontból lényegtelen, csak hogy 1 helyett 2 sim kártyát kezel, árban is csak max. 2000 Ft a különbség, adatokban meg semmi!

2019. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Egész jó telefon, ha nem szeretnél hasonló specifikációkkal rendelkezőt kapni kb 10000-15000 ft-tal olcsóbban. Vannak jobb ár-érték arányúak is, de a Samsungtól ez se rossz.


(Ismerem jól a Samsungot, nekem Galaxy A5FU-m van, anyámnak pedig Champ-ja volt ;D )

2019. máj. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ha esetleg valakit érdekel:


Meg is vettem a samsung üzletből most délután csak még utoljára megkérdeztem itt gyk-n, hogy jó választás-e.


Kipróbáltam, kiválló fényképező,kiválló kép ,a videót még nem próbáltam,de valaki azt irta,hogy videóban nem tökéletes,de ha tényleg úgy van,akkor nekem nem videózni kell a telefon elsősorban,hanem internetezni,még sima telefonálni sem nagyon,mert mindenkit messenger v viberen hívok,írok. Inkább kis számítógépként használom,a fotó első oszsztályú képeket készìt.

A családban és a haverok azt mondták,hogy most nekem van a legszuperebb telefonom,ámultak,hogy 128 gb-,os.


A boltban szinte 10 ezerrel volt több az A70,de csak egy pivit nagyobb a kijelző,szinte semmit sem jelent,a betűk nem nagyobbak szinte benne,meg alig tud többet. Azt mondta az értékesítő,hogy ezzel nem járok rosszul,ez egy bivaly telefon,közben mutatta az öklét,gondolom arra értette,hogy olyan bivaly mint az ökle. 4 gigaram-os, négy évet simán kihúz csak egy aksi csere nem árt majd egy-másfélév mulva.


Gondolom,hogy jó telefon ,majd megismerem, tudom,hogy nem csúcstelefon,de nem is gyenge.


Köszönöm azért a válaszokat.

2019. máj. 13. 20:27
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és igen Samsung galaxy A50-est vettem, arról van szó.
2019. máj. 13. 20:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen van másfél éve, imádom.

Az első 3 hónapban utáltam. Akadozott, lefagyott folyamatosan, nem tudtam mi van vele. Letöröltem róla mindent, visszállítottam a gyári beállításokat, azóta a lehető legszuperebb telefon, minden részével meg vagyok elégedve.

Akkor valószínűleg valami vírust szedtem össze, ez okozhatta a hibát.

2021. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!