Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Iphone 6s vagy Huawei p9...

Az Iphone 6s vagy Huawei p9 lite 2017 a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy huawei p9 lite 2017 telefonom, lassan két éves, igazából semmi bajom nincs vele, az aksija már nem úgy bírja mint régen és a belső tárhelye sem túl nagy, nem fér rá túl sok alkalmazás, de ezt leszámítva perfektül szuperál, nem volt panaszom rá eddig. Most az egyik ismerősöm lecseréli a telefonját eddig iphone 6s volt neki, de most vesz egy újabbat, szóval ez is használt telefon, de nincs hibája ennek sem és azt mondta nekem adná ingyen. Most tanácstalan vagyok, hogy átvegyem-e a telefont, mert a mostani is teljesen jól működik, de van pár ismerősöm aki az iphonera esküszik, hogy az jobb és nem tudom eldönteni melyik telefont használjam. Nektek mi a véleményetek?
2019. máj. 13. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Mivel olyan nagyvonalú az ismerősöd, hogy ingyen adná oda neked, nem tudsz mit veszíteni azzal, ha kipróbálod. :) Én személy szerint egy gördülékeny, hibátlan működésű, jól felépített -és összehangolt rendszert ismerhettem meg az iOS személyében. Úgy vélem, a 6S neked is tetszeni fog. Egy próbát mindenesetre vitán felül megér. Ismerd hát meg! :D
2019. máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Mi lenne ha 2 telefonod lenne? 0-12óráig P9 Lite-t és 12-24óráig pedig a 6S-t használod.
2019. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha ingyen adja, mi a kérdés?
2019. máj. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

-Az iphone 6s kamerája 12 megapixel. Ennél még egy 35000-es szar is jobban fotóz.


(ha a kamera számít)


-lassú a proci, kevés a mag


-nem lehet bővíteni a memóriát


-nagyon alacsony felbontás (egy 20000-es kínai foshulladéké nagyobb)



+Viszont az operációs rendszer nagyon könnyen kezelhető (persze meg kell szokni)

2019. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

"Az iphone 6s kamerája 12 megapixel."


De öregapám nem a megapixel számít hanem, hogy hogy rakták össze a kamerát és milyen minőségű! Felőlem lehet 1 Megapixeles a P30 Pro kamerája ha jobbakat lő mint pl Samsung S9

2019. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A huawei p9 lite telefonomnak is 12 megapixel a kamerája úgyhogy az nem igazán számít hogy csak annnyi van. Elvileg 64 gigás a belső tárhely, annyi nekem elég lenne úgy egyébként szóval nem bánom ha nem bővíthető. Akik meg azt mondták, hogy nem veszthetek vele mert ingyen van, azt mondta az ismerősöm, hogy a tesójának valami haverja megvenné tőle, ha nekem nem kell, ezért is fontolom annyira a dolgot, nem akarom fölöslegesen benyúlni, hogyha nem járok vele jobban, mert úgy ő is elesik a pénztől amit kaphatna érte.
2019. máj. 13. 22:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint gyűlöltem a huawei p9 lite 2017-m és azonnal passzoltam le,ahogy lett pénzem új telefont venni. Eredetileg 6s-t akartam,így ideiglenesen volt egy (árazás miatt lett más) nálam ami álom volt és áldás.


Az iphone régi kamerái nem a legjobbak de szoftveresen a helyükön vannak és nem hülye megapixel számra verik magukat. Szerintem teljesen megéri mert legalább 101%-osan optimalizált rajta minden,így a "lassítás" ellenére is jobban teljesít mint a több éves androidok.


Képernyő kicsi de nagyon fényes és tiszta,ahogy észre vettem pontosabban is érzékel mint a p9 lite 2017 és nagyon kompakt.


Egy nagyon haldokló probléma: X előtt az összes nem iphone valami plus akksija nos...Vegyél külső akksit...de vagy hármat :D

2019. máj. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!