Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Némelyik számot miért nem engedi felhívni a telefonom?

Kb 3-4 számot nem enged felhívni. Egyetlen egyszer sem cseng ki, egyből megszakad a vonal. Mindhárom szám működőképes, él, használják. Smst tudok küldeni. A többi számmal nincs gond, csak ezt a bizonyos 3 embert nem tudom felhívni. (Nekik sem jelzi ki, hogy hívtam őket) ez mi lehet?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Apple, iPhone

máj. 13. 13:48  Privát üzenet  

A válaszok
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Le vagy tiltva, vagy nálad van letiltva.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 13. 13:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De nem vagyok letiltva, 3 különböző emberről van szó, az egyikkel direkt meg is néztük, hogy nem vagyok e nála véletlenül letiltva de nem. És nálam sincsenek letiltva. Ha hívom őket, a telefon egyből eldobja a hívást.

# 2/3Időpont máj. 13. 13:55 Privát üzenet
06-tal vagy +36-tal kezdődik a szám, ahogy be van írva a telefonodba? Néhány 06-os számnál az enyém csinál olyat, hogy önműködően a 0-át átírja +36-ra és természetesen emiatt egy számjeggyel több, és értelmezhetetlen a szám. De van amelyiket simán engedi 06-tal hívni.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 13. 14:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért fordul meg fejjel lefelé a telefonom kijelzője?
Mennyit érhet a telefonom?
Néhány hónapos telefonom nem akar bekapcsolni. Teljesen lemerült, töltőre raktam, de semmi. Kiszedtem az akksit, sim kártyát, de ugyanúgy semmi. Mit csináljak?
Ha eddig nem lépet ki némelyik játékból (need for speed most wanted, csportable, stb. ) az androidos telefonom, akkor most miért lép ki?
Az okos telefonom miért nem csatlakozik fel csak némelyik wifi-re?
Miert írja azt a telefonom némelyik (legtöbb) apk. Fájlra h a fál nem nyitható meg? (Xperia sola)

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!