Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mk a tapasztalatok ezekkel a...

Mk a tapasztalatok ezekkel a mobilokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Samsung A50

Redmi note 7

Mi 8


Ezek közül szeretnék dönteni! Telefon, net, fénykép, üzenet küldés. Szinte csak ezeket használom egy telefonon. Dupla lassítás van az a 50-ben? Várom a tapasztalatokat, véleményeket!


2019. máj. 14. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Samsung, konnyebben torik a kijelzo, draga a tudasahoz kepest.

Mi 8 az ami jo orban van, nagyon gyors, jo a kameraja, nagy aksival.

Esetleg nem akarsz huaweit venni? Mate 10 pro is nagyon jo

2019. máj. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Samsung, konnyebben torik a kijelzo, draga a tudasahoz kepest."


Egy kicsit javítok rajta: minden telefonnak könnyen törik a kijelzője. Az A50 pont, hogy megéri az árát a tudásához képest.


Kérdezőnek: elvárasaidnak bármelyik megfelelő számodra amiket leírtál. Én a helyedbe az A50et választanám, mert a Samsung nem kémkedik.

2019. máj. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Annyira kémkedik utánad a Samsung, ahogyan a Xiaomi is. :D

Én a Redmi Note 7-et ajánlom, korrekt ár, korrekt készülékért.

2019. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

" [link] "


A50 nem tud "lassított felvételt", viszont szerintem neked elég a Redmi note 7 is.

2019. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Note 7 vagy A50? Ez itt a kérdés!Ha valakinek van is valamelyik, ossza meg velem a tapasztalatait!
2019. jún. 8. 10:00
 6/6 anonim ***** válasza:
A50
2019. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!