Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG mobiltelefonokról mi a...

LG mobiltelefonokról mi a véleményetek, tapasztalataitok? Igaz, hogy sok lesz panelhibás? Ilyet szeretnék venni: LG Q7 32GB.

Figyelt kérdés

2019. máj. 15. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindig lg-t veszek,egyik sem volt még panelhibás.
2019. máj. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
En inkabb Xiaomit vennek. Az LG-nek az akksija is egy kalapk@ka. Ar/ertek aranyban a Xiaomi jobb es a rajta levo Android szinte stock.
2019. máj. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alex Fly ***** válasza:

Jelenleg is LG-t használok. Panelhiba alatt mit értesz? Ha a kijelző "beégését"b akkor ez egyes típusoknál valóban létező probléma (pl. az én G5-öm esetében is) -de ez egyrészt nem az amoledekre jellemző valódi beégés, inkább szellemkép, másrészt mivel színkalibrációs probléma, így orvosolható.

Egyébként pedig az LG -főleg a felsőkategóriában- nagyon jó készülékeket készít, méltatlanul van alulértékelve. Engem meggyőzött; ha minden jól megy, a következő is e gyártó terméke lesz...

2019. máj. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!