Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az előbb hívtak egy budapesti...

Az előbb hívtak egy budapesti számról, konkrétan erről: +36 1 443 3590 és valamilyen vezető rabbi mutatkozott be automata hangon. Honnan tudhatják a számom?

Figyelt kérdés
Nem csak engem hívtak fel, hanem a kollégáim közül több embert is, de mivel automata volt, ezért ezt nem tudtuk megkérdezni, de mégis érdekel.

#vezető rabbi #pesti telefonszám
2019. máj. 16. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen alapon kérdezhetném, Gyurcsány honnan tudta az én számom?

Sehonnan, csak fizettek egy hirdetésért, amit a szolgáltató szétszórt az előfizetők között.

2019. máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rá lehet keresni a számra,másokat is hívogatnak Köves Slomó nevében,néha más egyház nevében vagy piackutatás stb.miatt.

Egyszerű,ha név szerint keresnek akkor a mobiltársaság adta el a számodat,ha nem akkor csak egy automata hívogatja végig a számokat hátha felveszi valaki és szóba áll a kezelővel.

2019. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Belépsz az ügyfélkapudra, van egy ilyen menüpont, hogy adatszolgáltatás letiltása. Beadod a kérelmet, rögtön el is fogadják és utána senki nem fog hívogatni.
2019. máj. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3.)Nekem le vannak tiltva de az erre nem vonatkozik,csak az állami propagandát,konzultációs levelet stb.nem kapom,azokat amiket az állami adatbázisból tudnak lekérni,pl.lakcímnyilvántartó.

A mobilszolgáltató a saját adatbázisát ettől még eladhatja.

2019. máj. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mobilszolgáltatónál is titkosítod a számod, az egy telefonba kerül pluszban.
2019. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!