SD Kártya hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a telefonomban valami hiba történt. Vagyis az sd kártyával, azt sem tudom, gondolom a memória kártyával. Videót készítettem és gondolom megtelt teljesen. Azóta folyamatosan írkálja ki,hogy SD-kártya előkészítése, 5 másodperc után pedig hogy SD-kártya eltávolítva. Próbáltam 2-3 alkalommal újraindítani, kivenni a kártyákat stb. Még mindíg folyamatosan írogatja. Valami megoldást tudna valaki? Nagyon köszönöm előre is!

2019. máj. 16. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

SD-kártyák elromlanak néha, mint bármi más, vagy még annál is nagyobb eséllyel.

Javítani nem lehet, de ha mondanék PC-s trükköket, azt is minek, ha már úgyis megbízhatatlan, hiányzik az neked?

Behatárolod a hibát, hogy a kártya rossz, veszel másikat, ez csak ennyi.

2019. máj. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aha, ezt megértem, akkor inkább az lenne a kérdés, hogy így a rajta lévő videóm elveszett, nem tudom átmásolni vagy valami?
2019. máj. 16. 16:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Windowsban a GetDataBack vagy hasonló szektorszintű adatmentő programmal rá lehet nézni, de ha teljesen olvashatatlanná vált, akkor a szektorokat sem fogja látni, ha meg sem jelenik a Windows lemezkezelőben.

Az érintkezők megtisztítása alap dolog, házilag mást nem nagyon tudsz tenni.

2019. máj. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!