Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az az AMR kiterjesztésű...

Mi az az AMR kiterjesztésű formátum, amibe a Samsung S6 menti a telefonbeszélgetéseket?

Figyelt kérdés
Feltettem egy Call Recorder nevű programot, mert kellett rögzítenem egy telefonhívást bizonyítékként. A telefonon lett egy .amr file, de ezt nem tudom lejátszani. Át kellene konvertálnom valami hallgatható formátumba. Valami ötlet, konkrét tanács?

2019. máj. 17. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az AMR egy az Ericsson által kifejezetten emberi beszéd tömörített tárolására kifejlesztett formátum, amit elterjedten használnak a telefonbeszélgetés-rögzítő appok.


Itt tudod konvertálni mp3 formátumra: [link]


(Mindkét információ az első találat volt a Google-n egyébként, az "amr file format", illetve az "amr to mp3" keresőkifejezésekre.)

2019. máj. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a MATE 20 PRO-m GYÁRI zenelejátszója gond nélkül lejátssza az AMR fájlokat (Ahogy a P7-esem is le tudta 2014-ben...)
2019. máj. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!