Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Állandóan felugrik egy ablak...

Állandóan felugrik egy ablak a telefonom, hogy Iphone-t, stb. t nyertem a Posta nevében. Hogyan tudnám blokkolni?

Figyelt kérdés
Két napja állandóan felugrál különböző webcímekről Chrome böngészőben. Tudom hogy kamu de hogy a fenébe tudom blokkolni?

2019. máj. 17. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
3%
Tuti valami bővítmény lesz, nézd meg azokat + Adblock.
2019. máj. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egy (vagy több) gerillareklámoldal műve.


Chrome -ban:

Beállítások ➡ webhelybeállítások ➡ összes webhely.

Itt törlöd az összes gyanús oldal minden adatát és megszabadulsz a felugró ablakoktól.


Javaslom az inkognitó módban böngészést a hasonló agresszív reklámozó oldalak kikerülésére.


Reklám szűrésre a "Blokada" (blokada.org), ha már muszáj lenne... (Ami a Play áruházban van megtévesztően hasonló névvel, az nem ugyanaz...)

2019. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Viper73 válasza:
100%

Annyit tennék, csak hozzá, hogy ha a PC-n ill. más eszközökön is azonos fiókkal Chrome van használatban azt ugyanúgy érdemes tisztára söpörni. A jelszavakat nem javasolt törölni és el is kell gondolkodni, hogy fejben vannak-e mert ilyenkor mindenhonnan ki leszünk léptetve.

Egy hyperugrás a tisztogatáshoz: chrome://settings/clearBrowserData

2019. máj. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. máj. 18. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!