Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik ilyen adottságú telefon...

Melyik ilyen adottságú telefon érné meg?

Figyelt kérdés
Eddig mindig Samsungom volt, de bármilyen márka jöhet. 80ezerig van a határ és viszonylag jó, mindennapos használatra alkalmas középkategóriás mobilt keresek. Eddig minden telóm 2 évig bírta max ezért nem akarok többet szánni rá. 5"-es kijelző lenne az ideális, 32 giga tárhely, a fényképek elfogadhatóak (persze tudom ennyiért mire lehet számítani...). Plusz pont: ha van fizikai nyomógombja, ugye a home gomb. A válaszokat előre köszönöm!

#mobiltelefon #telefon #okostelefon #középkategóriás telefonok
2019. máj. 17. 20:27
 1/6 A kérdező kommentje:
* a kijelzőméretet persze úgy értettem hogy 5" körüli nem feltétlenül csak 5" de ennél nagyobbakat nem nagyon preferálom.
2019. máj. 17. 20:29
 2/6 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy A50 (az összes közül talán a legjobb választás)


Xiaomi Mi Mix 2

Xiaomi Mi A2

Honor 10

2019. máj. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Opsz, első vagy benéztem a kérdést, 5" körüli kijelző


Galaxy A5 2017 5,2"


De szerintem úgy nézz utána, hogy lehet egy telefon 5,2" -os kijelzővel ugyanakkora mint egy másik 6" -os kijelzővel, mert a legtöbb újabb telefon sokkal jobb kijelző a testhez aránnyal rendelkezik mint a régebbiek.

2019. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Igényeid szerint tudsz szűrni.

2019. máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Így van, ma már a kijelző mérete egyre kevesebbet számít, mivel a mai trend azt diktálja, hogy a kijelző minél jobban töltse ki az előlapot, így ugyanakkora (vagy kisebb) telefonnak nagyobb kijelzője van!

Most így hirtelen a Sony Xperia XA2 és a Samsung Galaxy A40 jutnak eszembe legjobbként ilyesmi méretben 80 ezerig, a Sony kamerája nagyon szuper, a Samsung-ban viszont erősebb hardver és frisebb szoftver van. A Galaxy A50 éppen 80 ezernél kezdődik legolcsóbban, és valamivel nagyobb is! Persze kérdés, hogy igazából külső méretre (előlap hossza x szélessége) mekkora Neked az ideális telefon?

2019. máj. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! Utánanézek jobban ezeknek a telfonoknak. És amúgy igen, tudom hogy most ez megy, hogy egészképernyős telefonokat gyártanak de ez nekem annyira nem jön be de persze tudom hogy alkalmazkodnom kell a mai trendhez :D
2019. máj. 18. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!