Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p smart vagy p20 lite?

Huawei p smart vagy p20 lite?

Figyelt kérdés
2019. máj. 18. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi 9 SE - ez ezévi telefon.
2019. máj. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
39%
Nekem Huawei P Smart-om van és nagyon szeretem. Megvan benne minden, amire szükség van, Bluetooth, képernyőkép, repülő üzemmód, stb. Rendelkezik arc és ujjlenyomat felismerővel. 3 kamerája, két vakuja van. Sok benne a tárhely(legalábbis nekem). Szép fényképeket lehet vele készíteni. Nem is kicsi, de nem is túl nagy. Számolja a lépéseket. Ha egy képet töröltél, létrehoz egy "Nemrég törölt" mappát, abból, ha jól tudom 30 napon belül törlődik véglegesen a fotó. Nem lassú, az ébresztő is megbízható, nem olyan, hogy, ha nincs kedve nem ébreszt. Strapabíró, sokszor leejtettem már. Én szinte csak jó véleményt tudnék mondani a telefonról, ajánlanám. Annyit még hozzáfűznék, hogy, ha mondjuk van gyereked és rajzolni szeretne rajta, vagy hasonlók, arra ez a telefon nem alkalmas, de ebben is vannak jegyzetek, ha valamit gyorsan le kéne írni.
2019. máj. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
P20 Lite vagy Mi 9SE én az utóbbit választanám.
2019. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!