Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

A messenger csak elküldi az üzeneteimet, de nem kézbesíti. Mit tehetek?

A wifim teljesen jó, de néztem már mobilnettel meg másik wifivel is. Az üzeneteim nagy részét csak sokkal késöbb kézbesíti az ismerőseimnek. Van, amit 1-2 nappal később küld el, van amit már egy hónapja nem küldött, csak megjelenik a pipa, de nem lesz telített karika. Gondoltam már arra is, hogy a másik féllel lehet a probléma, de változó, hogy kinek küldi el és kinek nem.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Messenger, Facebook, alkalmazás, hibajelentés, applikáció

máj. 18. 16:16  Privát üzenet  

A válasz
Még nem kapták meg, pl mert nem léptek be messengerbe, vagy a telefon nem dobta fel az értesítést, ha meg is nyitja, akkor lesz az üzenet állapota "látta"

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 18. 16:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csak az a bajom, hogy nem kézbesíti. A "látta" jelet tudom mit jelent. De azért köszi a választ

# 2/2Időpont máj. 18. 18:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Messengeren valaki az üzeneteimet figyelmen kívül hagyta. Mit tudok tenni?
Ha telefonra kémprogramot telepítenek, azt meg lehet valahogy találni? Vagy hogyan tudja a messenger üzeneteimet olvasni?
A Messenger üzeneteimet el tudom olvasni iMessage-ben?
Hogy lehet androidon Fb messengerben kijelölni/lementeni egy teljes beszélgetést? Nem csak egy mondatot. Saját üzeneteimet szeretném lementeni, hogy ha nincs netem akkor is eltudjam olvasni.
Miért nem tudom a mobil telefonomon a facebook üzeneteimet elolvasni?
Facebook messenger miért törli vissza az üzeneteimet, miután beírtam őket? Vagy valaki feltörte? (az iPodon levő alkalmazásról van szó)

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!