Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik legjobb programmal...

Melyik legjobb programmal tudom követni a mobilokat?

Figyelt kérdés

#Android #Mobilkövetès #legjobb program
2019. máj. 18. 18:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Nos a fiam sulit fog váltani 5.től, és 30 kilométerre fog járni, és szeretném mindig tudni merre jár.

Kap mobilt, egy S7 Edgèt, SIM kártyával, mobilnettel.

Egy Google fiókunk lesz vele...

Mely alkalmazással tudom nézni minden oké e?

Köszönöm a segítséget!

2019. máj. 18. 18:54
 2/12 anonim ***** válasza:

Törvénytelen.

Ilyen szinten nem lehet "helikopterezni" a gyerek fölött.

Nincs jogod minden mozdulatát követni.

2019. máj. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ja, és a gyerek helyében azonnal regisztrálnék egy saját fiókot, a tiednek meg a nyomát is eltüntetném a telefonról.

Ha jönne az a duma, hogy én vettem neked, azt csinálod amit mondok, akkor inkább vennék a saját pénzemből egy gombos telefont, de ilyen szintű szülői önkényt nem tűrnék. Ehhez igénybe venném az iskolán keresztül valamely jogvédő támogatását.


Elmegy a barátokkal, beülnek valahova.... te csekkolod a helyszínt google utcanézeten, majd felhívod, hogy mégis, hogy mert oda bemenni? Így képzelted? Nem vagy normális. A legjobb úton vagy az öregoptthonban, egyedül történő meghalás felé, mert amint jogilag nagykorú lesz, remélhetőleg lerázza magáról a szülői befolyást.

2019. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jaj elnézést, félre értettetek!

Dehogy akarom úgy követni amire ti gondoltok!

Írtam hogy 5.be megy, 10 éves, napi ingázással megy reggel busszal, és jön haza! Semmi helikopterezès, csupán aggodalom miatt..!

Mindenről tud, ő is akarja hogy "biztosítva" legyen!

Ez a lényeg

2019. máj. 18. 19:27
 5/12 A kérdező kommentje:
Sőt megcsináltuk még azt a vészjelzés opciót is, hogyha a bekapcsoló gombot háromszor egymás után megnyomja, küldi pár embernek a helyét meg fényképet is
2019. máj. 18. 19:33
 6/12 anonim ***** válasza:

Két éven belül iskolabusz-hálózat lesz állítólag az országban, amihez kapcsolódik egy olyan követőrendszer, amiből a szülő mindig tudhatja, hol jár éppen a gyerek.

Csak az érdekesség kedvéért említem, ha nem láttad esetleg a TV-ben.

2019. máj. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Két éven belül..

na kössz

2019. máj. 18. 20:57
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha nem akarjátok itt kiírni hogy mindenki lássa, netán visszaèlès szempontjából, akkor jöhet privátba!
2019. máj. 18. 21:04
 9/12 anonim válasza:

Szerintem teljesen jol müködik a Google Maps helymegosztás funkciója.

(Természetesen a többiek által irt törvényességi kérdéseket vedd figyelembe)

2019. máj. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Többeknek de nagy a szája, de 80%, hogy még 30on felül feleséggel, férjjel is azt csinálnak, amit anyuci meg az anyós mond. Csak itt nagy a szájuk.
2019. máj. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!