Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 vagy Xperia Z5?

Iphone 6 vagy Xperia Z5?

Figyelt kérdés

Anyámnak venném, használtan. Nekem Huawei van, de ő nem bízik a kínai márkákban, 60 éves, nyilván nem fog egycsapásra megváltozni :)

Ez a 2 modell tetszik neki, telefonálásra, videók nézésére használná, illetve egy két alkalmazást telepítene, amik az eddigi telefonján is voltak.



2019. máj. 18. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem iphone 6-om volt én azt ajánlani tudom. nagyon szerettem :D bár ha ennyire használja csak lehet jobb egy másik márka is. de személy szerint én ajánlom a 6-ot, ezekre a dolgokra bőven jó
2019. máj. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"de ő nem bízik a kínai márkákban"

Én meg nem bíznék a több éves használt mobilokban.

Mond meg anyukádnak, hogy a Huawei vagy a Xiaomi is ugyanolyan megbízható, mint egy iphone. Ha nem így lenne, akkor már rég azon csámcsogna az egész világ, illetve nem lennének az eladási listán a felsők között.


A két modell közül én egyiket se venném meg.

De ha nem lenne más választás, akkor az iphone 6.

2019. máj. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Iphone 6
2019. máj. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kis elírás történt, a Sony az teljesen új készülék lenne, megmaradt darabok, az Iphone használt :)
2019. máj. 20. 15:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor már Z5
2019. máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%

de azért a japánba bízik igaz?

nehéz kérdés

sony telefont viccen kívűl senkinél se láttam már pár éve

senki se viszi mert nem jó telefonok

sony nem erre szakosodott

2019. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!