Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Iphone xr 64g megeri 185000ft-ert? 23 hónap fust shop garancia, apple gari: 2020 március vége. Egy honapja vette egy ismerosom!

máj. 19. 11:02  Privát üzenet  

A válaszok
Ha neked megéri, hát vegyed, de ennyi pénzért már Oneplus 6T-t dobálnak hozzád újonnan, aminek köze nincs egy iPhone-hoz.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 19. 15:34 Privát üzenet

Előző:

Ennyiért már Oneplus 7-et is (nem Prot)

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 23. 19:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit jelent egy mobil esetén a számlagarancia, amelyet számlával tudok érvényesíteni márkaszervizbe a bolt szerint?
Melyek manapság a legmegbízhatóbb telefonmárkák (esetleg típusok)?
Honnan lehet biztonságosan telefont rendelni?
Használtan mennyiért lehet eladni egy Sapphire Dual-x R9 270x. -et? Garanciális még 2016. Március közepéig, sosem volt húzva, nagyon szép állapotban van?
Március 18. -án vettem egy garnitúra új nyári gumit. Valahogy április elején rakattam fel őket és most láttam meg, hogy 2 szálszakadt. A számlám még meg van. Ezekre van garancia...
Hogyan történik egy iPhone garanciális cseréje?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!