Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés
anettluczi95 nevű felhasználó kérdése:

Csak nálam jelentkezett vagy másnál is ez a probléma?

A Play Áruházba le akarom tölteni a Messengert le is tölti viszont a telepítés után kiírja hogy "A Messenger alkalmazás nem telepíthető" már mindent próbáltam de semmi sem sikerült eddig. A válaszokat előre is köszönöm.

Keress kérdéseket hasonló témában: Messenger

máj. 19. 13:01  Privát üzenet  

A válaszok
Altalaban szokott hibakodot is irni melle, es ha ir, keress ra. Attol fugg, milyen telefonod van. Altalaban a keves tarhely miatt irja ezt. Javaslom, hogy toltsd le a Clean Mastert, ha meg nem tetted! :D

# 1/3Időpont máj. 19. 15:16 Privát üzenet

A Clean Mastert ne töltsd le, többet árt mint használ.

Nálam a gyári adatok visszaállítása oldotta meg a Messenger "nemtelepítődését".

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 19. 15:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnos még mindig nem telepíti egyáltalán de érdekes mert néztem és nem csak ennél az alkalmazásnál jelentkezett ez a probléma hanem a Shazam-nál is.

# 3/3Időpont máj. 21. 10:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi lehet ez? Másnál is jelentkezett ilyen probléma?
Heló jelentkezett e valakinek, valami próbléma a Wifi csatlakozással a Samsung Galaxy s6-nál?
LG G2 tulajdonos vagyok. Egy kis probléma jelentkezett. Az akkumulátor csak 45%ig töltödik. Azóta működik így amióta csatlakoztattam hozzá egy Huawei Ascend Mate töltöt. Rendbe...
Sony Xperia X8 telefonon olyan probléma jelentkezett, hogy bekapcsoláskor megjelenik a Sony Ericsson felirat élesen, majd utána rögtön teljesen elhalványul a kijelző először alig...
Mi lehet a probléma? Kezd meghalni a telefonom? Akku és telefonálás probléma, mind2 egyszerre jelentkezett,1-2 nap különbséggel (samsung galaxy s3)
Másnak is jelentkezett ez a probléma?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!