Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Baj ha hétvégén egy nap 2 szer (reggel, este) töltöm a telefonomat?

Hétvégén 1 nap egyszer

máj. 19. 17:28  Privát üzenet  

A válaszok
Le is merül? Mert akkor vagy nagyon sokat használod, vagy ha magában is lemerül, akkor kicsit gyenge az akksija.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 19. 17:33 Privát üzenet
Annyiszor és akkor töltöd amikor jólesik.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 19. 19:18 Privát üzenet

Li-ion akksi ideális esetben 40 és 80% közötti töltöttségen van, és lassú töltés ajánlott.

Nyilván ez elérhetetlen normál használatban. Szóval innen már borult az egész. Amit mindenképp el kell kerülni az az, hogy 0%-ra meríted! Tilos! Persze van ezekben az akksikban tartalék, így tönkre nem mennek azonal, pont az ilyen esetekre, de ez a helyzet károsítja legjobban.

Namár ha te sokat használod, akkor érdemesebb lenne váltani egy olyan típusra, ami erre van kihegyezve (pl redmi note széria)

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 19. 22:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha este 40%-on van a telefonom és felteszem töltőre, majd reggel 6:50-kor leveszem az sok áramot fogyaszt? Nagyon ártalmas a környezetre? Inkább próbáljam meg máshogy megoldani a telefon töltést?
Baj ha reggel, este töltöm a telefonom?
Másnak is jönnek hívások Kamerunból? Most váltottam számot és már egyből elkezdtek hívogatni, nem vettem fel egyből tiltottam a számot, este 2x hívott letiltottam, ma reggel...
Valaki tapasztalt már olyat a víberen, hogy például este lefeküdt aludni, reggel felkel 10- kor, és azzal nyit a barátnője, hogy miért voltam én fent víberen hajnal 4- kor?...
Huawei P9 lite tulajdonosok most frissítette a telefon magát azóta olyan gyorsan merül pl. tegnap este megnéztem hogy hány % volt 42% és reggel néztem 24%-on volt mit csináljak...
AZ Iphone-m a tegnap este hidegben kikapcsolt (5%) korul es ma reggel toltottem fol de nem akarja megkapni a szimet. Azt irja a halozat nem erheto el. Valami megoldat?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!