Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s10e vagy...

Samsung Galaxy s10e vagy iPhone 8?

Figyelt kérdés

A kérdés adott, melyik telefont vegyem.

Elsődleges szempont a kamera és az üzemidő, és a kezelhető méret, ezért ez a két opció van.


A kamera mindkettőben jó.

Az s10eben nagyobb az aksi, viszont az Exynos verzióról mindenhol azt olvasom és a tesztek is bizonyítják, hogy az üzemidő fos, a teló ugyanúgy merül ha nem nyúlnak hozzá mintha használnák. Nekem a fontos a standby üzemidő, nem vagyok függő így sokat van így a mobil és szeretem ha elérhető vagyok. Az iPhoneban lepkefing aksi van, cserébe az iPhone-ok standby üzemideje nagyon jó, ha nem nyúlok hozzá alig merül valamit (ez tapasztalat).

Android és iOS nálam ugyanolyan jó, mindkettőt használtam és szeretem is, az iOS picit szebb de a One UI is tetszik. Nem érdekel hogy az iPhone régebbi modell, valószínűleg még ígyis tovább kap majd frissítéseket, mint az s10e.

Az s10e kijelzője viszont sokkal jobban tetszik, mint az iPhone-é.

Esetleg ha valakinek valamelyik van (vagy mindkettő), írhatna tapasztalatokat az aksiról vagy bármit ami segítene dönteni, mert jelenleg ugyanúgy szeretném mindkettőt.



2019. máj. 19. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egyértelműen az S10e-t választanám, az üzemidőt 100%, hogy egy frissítésben javítani fogják.
2019. máj. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
I8nak sokkal jobb a kamerája, reszletgazdagabb és a színek is elethubbek. Van sok összehasonlító oldal, meg lehet nézni.
2019. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kamerába szerintem teljesen különböző a kettő

Samsung nekem mindig is tulszaturált

iphonet sokkal természetesebbnek érzem

az hogy felnagyítva a kép egyiknél élesebb az sose érdekelt mert nem ugy nézegetem a képet h milyen az ember füle ráközelítve

üzemidővel ugy vagyok h sokan mondják h ez meg azt kibir de csak egyszer adjanak egy olyan telót aminek nyalják az akksiját és 1-2 óra alatt lemerítem

2019. máj. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elfogoult vagyok, nekem i8 van és egy X, de az i8-at jobban kedvelem a home gomb miatt. Nem cserélném el egy s10 ért :)
2019. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!