Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most mondta a spanom hogy a...

Most mondta a spanom hogy a huawai telókra már nem jön több google frissités, ez mit jelent?

Figyelt kérdés

2019. máj. 20. 00:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
Azt, hogy a haverod félrebeszélt, vagy te félreértettél valamit.
2019. máj. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos nem beszélt félre, ez azt jelenti, hogy Trump kinyírta a Huaweit.


[link]

2019. máj. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
öö és ez mit fog jelenteni a gyakorlatban?
2019. máj. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
8%
Azt hogy érdemes a filléres kínai sz@rok helyett normális telefont venni.
2019. máj. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
És mi neked a normális? A százalékosan legnagyobb kigyulladó, használhatatlan sámsung?
2019. máj. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
95%
Azért érdekes ez, mert a Huawei pont nem olcsó, de akinek ilyen telója van, az akkor szívás lesz? Most olvastam én is ezt, de orrba-szájba Huawei telót reklámoznak, csak azt nem tudom ki vesz ezekután ilyet.
2019. máj. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

A meglévő telefonokat csak annyiban érinti, hogy nem jön rá több frissítés. Ezért egy idő után nem tudsz olyan szolgáltatásokat igénybe venni, ahol fontos a biztonság (pl. mobilbank).

Új telefon valószínűleg nem lesz már, mert google nélkül nem fog senki megvenni egy üres androiddal szerelt telefont, hiszen appok nélkül nem jó semmire.

2019. máj. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%

"...A Google ezentúl – nem tudni, meddig – csak az amúgy is szabadon elérhető nyílt forráskódú fejlesztéseit osztaná meg a céggel, a Huawei elveszti a jogot az Android ezután kiadott verzióinak használatához, és a frissítéseket sem kapják meg. Mindez nem csak az amerikai piacot érinti, hiszen a Huawei a világon máshol, például Európában is licenceli a Google appjait, így azoknak a használatától minden érintett régióban eleshet.


A jogosultságok elvesztése a gyakorlatban azt jelentheti, hogy a készülékekről elérhetetlenné válhat a Gmail, a Google Térkép, a Youtube vagy épp a Play áruház, a következő telefonokra semmi ilyesmit nem lehetne majd telepíteni."


forrás: index.hu

2019. máj. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Azért az se kis érvágás, hogy az Intel, Qualkomm, meg a Broadkomm is kiszállt a buliból.
2019. máj. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
16%
Én úgy tudom a Huawei nemrég kezdett fejleszteni egy saját OP rendszert. Szóval azzal fognak a nyakunkon lógni.
2019. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!