Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

IPhone 7 kijelzőcsere után működik az ujjlenyomat olvasó?

IPhone 6-oson már cseréltem kijelzőt, ott nem működött ugye az ujjlenyomat olvasó többé.

Az iPhone 7 is ilyen? Vagy ugyanúgy fog működni a home gomb?

Keress kérdéseket hasonló témákban: iPhone, Apple, iPhone 7, kijelzőcsere, ujjlenyomat, kijelző, panel

máj. 20. 10:04  Privát üzenet  

A válaszok
Működnie kell az iPhone 6on is! Az a home gombba van építve nem a kijelzőbe! Még a home gombos ujjelnyomatolvasás is gyerekcipőbe járt anno. Nemhogy a kijelzőbe építős. Valószínűleg újra regisztrálni kell az i6on.

A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont máj. 20. 10:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az az i6 már nincs meg, de én teljesen abban a tudatban voltam, hogy gyári kijelzővel működik csak az ujjlenyomat. Meg valahol azt olvastam, illetve tutorial videóban is ez volt, szóval nem is foglalkoztam vele.

Hogy lehet regisztrálni?

# 2/7Időpont máj. 20. 11:06 Privát üzenet
Regisztrálás nélkül nem ismer semmilyen ujjlenyomatot a telefon.. a beállításokon belül a képernyő lezárásán(iphoneon nem tudom mi a neve) és ott van.

A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont máj. 20. 12:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Félreérted.

Én arra értem, hogy amikor i6-on ki lett cserélve a kijelző, eleve úgy kapcsold be a telefon, hogy az ujjlenyomat le lett tiltva, és nem használható. A beállításokban rá sem lehet menni arra a menüpontra. Valahol úgy olvastam, hogy a home gomb a kijelzőhöz van regisztrálva, és csak az eredetivel engedi működni az ujjlenyomatot. Ez érdekelne, hogy i7-nél van-e bármi hasonló.

# 4/7Időpont máj. 20. 14:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mert ugye a home gomb eleve a kijelzőhöz van csatlakoztatva.

[link]

# 5/7Időpont máj. 20. 14:48 Privát üzenet
A TouchID működése vagy nem működése nem függ a kijelzőtől, csak az alaplaptól. Ha tehát kijelzőcsere után nem működik, az inkább szerelési probléma.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont máj. 20. 16:45 Privát üzenet

müködnie kell

kijelzőt cserélsz

nem home gombot

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont máj. 21. 20:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Samsung Galaxy a50 telefonon van gyári képernyőfólia? Ha nincsen, akkor vehetek rá, nem fogja befolyásolni az ujjlenyomatolvasást?
Ha olyan telefont veszek, amiben a kijelzőbe van építve az ujjlenyomatolvasó, és veszek a telefonra 9H keménységű, 0.33 mm vastag üvegfóliát, akkor is le tudja majd olvasni az ujjlenyomatom?
Samsung Galaxy A70re kell üvegfólia, vagy alapból raknak rá valami spécit az ujjlenyomat olvasó miatt?
Van aki használja a telefonja újjlenyomat-érzékelőjét?
Miért nem jó az ujjlenyomat érzékelő?
Iphone x kijelző cserénél melyik éri meg jobban?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!