Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7 kijelzőcsere után...

IPhone 7 kijelzőcsere után működik az ujjlenyomat olvasó?

Figyelt kérdés

IPhone 6-oson már cseréltem kijelzőt, ott nem működött ugye az ujjlenyomat olvasó többé.

Az iPhone 7 is ilyen? Vagy ugyanúgy fog működni a home gomb?



2019. máj. 20. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Működnie kell az iPhone 6on is! Az a home gombba van építve nem a kijelzőbe! Még a home gombos ujjelnyomatolvasás is gyerekcipőbe járt anno. Nemhogy a kijelzőbe építős. Valószínűleg újra regisztrálni kell az i6on.
2019. máj. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az az i6 már nincs meg, de én teljesen abban a tudatban voltam, hogy gyári kijelzővel működik csak az ujjlenyomat. Meg valahol azt olvastam, illetve tutorial videóban is ez volt, szóval nem is foglalkoztam vele.

Hogy lehet regisztrálni?

2019. máj. 20. 11:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Regisztrálás nélkül nem ismer semmilyen ujjlenyomatot a telefon.. a beállításokon belül a képernyő lezárásán(iphoneon nem tudom mi a neve) és ott van.
2019. máj. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Félreérted.

Én arra értem, hogy amikor i6-on ki lett cserélve a kijelző, eleve úgy kapcsold be a telefon, hogy az ujjlenyomat le lett tiltva, és nem használható. A beállításokban rá sem lehet menni arra a menüpontra. Valahol úgy olvastam, hogy a home gomb a kijelzőhöz van regisztrálva, és csak az eredetivel engedi működni az ujjlenyomatot. Ez érdekelne, hogy i7-nél van-e bármi hasonló.

2019. máj. 20. 14:47
 5/8 A kérdező kommentje:

Mert ugye a home gomb eleve a kijelzőhöz van csatlakoztatva.

[link]

2019. máj. 20. 14:48
 6/8 anonim ***** válasza:
A TouchID működése vagy nem működése nem függ a kijelzőtől, csak az alaplaptól. Ha tehát kijelzőcsere után nem működik, az inkább szerelési probléma.
2019. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

müködnie kell

kijelzőt cserélsz

nem home gombot

2019. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát a home gombot leszeded a régi kijelzőről és átrakod az ujba, ugy mukodni fog en is ugy cserelek iphone-okba kijelzot, ugyanis ha a home gombot is csereled azutan nem fog csak mukodni a touch id. De lehet arra is van valami szoftveres megoldás.
2019. júl. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!