Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mostantól ne vegyek Huaweit?

Mostantól ne vegyek Huaweit?

Figyelt kérdés
A napokban kaptam egy listát, hogy milyen telefonokat választhatok céges használatra. A Huawei p30 pro is benne volt a listában.
2019. máj. 20. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%

A jelenlegi telefonok használhatók maradnak, a biztonsági frissítéseket is megkapják, "csak" az android nem frissül a google jelenlegi nyilatkozata szerint.

A jövőbeni modellekre nem kerülhet android.


Ha az a szived vágya, válaszd tehát nyugodtan.

2019. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem a szivem vágya csak eljátszottam a gondolattal, hogy kipróbálok egy Huaweit. Maradok inkább a jól bevált Apple termékeknél.
2019. máj. 20. 10:33
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Most ezzel lesz tele az oldal egész nap?
2019. máj. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

Én meg a napokban néztem ki egyet a telekomnál, erre ma olvasom a híreket...hát most én sem tudom mit csináljak.:

Szerintem gáz lesz, és max ios-sal leszerződik vagy saját rendszerük lesz.

Mindenképp az androidos huaweinek vége lesz.


Persze ezen alapulva már nem tudom milyen androidos telót merhet venni az ember...:S Bármikor bármi történhet egyikkel-másikkal.

2019. máj. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Komolyan, Trump egy akkora idióta, hogy az már fáj!

A Huawei volt az egyetlen márka mostanában, aminek jó volt az ár/érték aránya és normális a rendszere.

Asszem a mostani telefonomat még használom fél évig, aztán veszek majd egy P30-at, ami még 2-3 évig kitart, addig meg hátha felnő a Xiaomi vagy lesz valamelyik márkának normális telefonja.

2019. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

Most komolyan srácok! Ezek után valaki még fontolgatja, hogy Huaweit vesz? És mi van akkor, ha egy hétmúlva meg azt jelentik be, hogy a meglévő telefonokra is kiterjesztik a tilalmat. Megéri játszani a pénzetekkel?


Sajnos ez van, nem lehet mit tenni.

2019. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6: Igen, fontolgatom, addig, amíg lehet normálisat kapni.


Egyébként meg: dobj meg még 60 ezer forinttal és akkor veszek Samsungot. Mert kb ennyivel vannak túlárazva!


Huawei-ből 70 ezer körül már teljesen frankót tudsz venni, ugyanaz a tudás Samsungból 130 ezer.

2019. máj. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Félreértesz, tőlem vásárolhatsz olyan telefont, amelynek gyártója körül bizonytalanság van, aztán, hogy ennek mi lesz a vége, majd te kivárod. Lehet minden rendben lesz, ez lenne a legjobb mindenkinek. Én is rohannék Huaweit venni, mert szintén ezt a modellt tartom a legjobbnak ár-érték arányban, de inkább nem kockáztatok, nem merem megvenni.


"Huawei-ből 70 ezer körül már teljesen frankót tudsz venni, ugyanaz a tudás Samsungból 130 ezer."


Na, erre azért kíváncsi vagyok, mert ez talán túlzás, de pontosíts! Melyik 70 ezer forintos vetekszik melyik 130 ezres Samsung modellel?

2019. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Huawei P Smart 2019 vs Samsung A50


Oké, a Samsungban 4GB RAM van nem 3GB és erősebb az akku, de amúgy kb egy kategória.

2019. máj. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért érthető a felár:

- több ram, erősebb aku (ahogy te is írtad)

- SuperAmoled kijelző

- Jobb kamera


Biztos vagyok benne, hogy a Samsung is túl van árazva, de jelenleg nagyon necces Huaweit venni. Rengeteg a kérdőjel az ügy körül.

2019. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!