Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet kereskedni...

Hogyan lehet kereskedni mobiltelefonokkal?

Figyelt kérdés
Számos infókat találtan a neten “flipping smartphones” névvel és nem nagyon értem. Ez igazábol az hogy én megveszem valakitől és drágábban eladom? Valaki csinálja ezt hogy vesz telefont és drágábban eladja?
2019. máj. 20. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Valamit félreérthettél. Pont fordítva van, megveszed drágán és olcsón eladod. Így két ember jár jó, a te verziódban pedig csak egy.
2019. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én egy időben csináltam ezt. Sokat nem lehet vele keresni, de fizetés kiegészítésnek jó.

Jófogás szerű oldalakat nézz, keresel egy jó ajánlatot, felteszed drágábban (de ne nagyon drágán, mert nem veszi meg senki) és ha jelentkezik valaki, eladod.

2019. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nepperkedve, vásárlókat becsapva.


Pl. lezúzott Iphone-okat újjá lehet építeni aprópénzből, az eredetinél gyengébb, de nem katasztrófális rossz alkatrészekkel, aztán eladják újnak, kifogástalan állapotúnak hazudva. Vagy lehet kapásból ilyeneket venni Kínából (refubrished), ami fele annyiba kerül, mint az itteni legolcsóbb ára.


Sok aliexpresses eladó még azt is reklámozza, hogy garantáltan vámmentes (becsempészik EU-ba, és ide már pl. belgiumi küldeményként érkezik). Érdekes, hogy a vevők áltagban 4,5 feletti értékeléseket adnak (talán mert jól eladják, és pénzt keresnek vele?), de néha írják, hogy a hatóságuk hamis áruként lefoglalta és megsemmisítette.


6,7,8-asokhoz Kínából 10-20 dollár egy utángyártott előlap érintőképernyővel, LCD-vel, más mégolcsóbb.

X és utáni szériákhoz is csak 100 dollár egy utángyártott OLED, más mégolcsóbb. Vadiúj dobozt, meg minden mást is lehet venni...

2019. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja jókat írsz utolsó ezeken gondolkodtam. Azokat a refurbishedeket néztem ha hiszed hanem, van hogy az ebayen sokkal olcsóbbakat árulnak, de azokból semmi profitom nem lenne mivel szinte itthon ugyanennyi áron adnak el telefonokat. Max 5000 profitom lenne egy telefon után az meg nem érné meg nekem.
2019. máj. 20. 22:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkább foglalkozz kicsit korrektebb dologgal, pl. lezúzott notebookok, telefonok képernyőjének cseréjével, prohardver topikokban ingyen hirdetheted.


Ami 30 ezer üzletekben, azt vállad olyan 20 ezerért, 10 ezer hozzá az alkatrész.

2019. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!