Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerbiában is működik a...

Szerbiában is működik a Vodafone Red EU-s csomag?

Figyelt kérdés

Nekem EU-n belül a Vodafonnál red csomagom van, szóval minden magyar számnak hívás és SMS korlátlan. Szintén a mobilnet ugyanúgy működik, mint MO-n.

Mivel én úgy tudom, hogy Szerbia nem tartozik az EU-hoz.

Szóval valaki tudna segíteni nekem ebben, hogy így akkor nem fog ott működni ez az EU-s Red-em?

Nagyon köszönöm így előre is!!!



2019. máj. 21. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jol latod. Szerbia nem EU es nem tartozik a Voda altal kiemelt orszagok koze sem:


[link]

2019. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem működik, szóval vigyázz nagyon mert drága a hívás, a net minden.

Pont holnap akartam hívni a vodát, hogy erre van e valamilyen csomagjuk mert mennénk ki szerbiába a piacra. Tudnék küldeni képet hogy miket hozzunk anyuéknak

2019. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel nálunk Szerbiában nagyon könnyű venni SIM kártyát (nem kell hogy azonosítsanak hozzá), így ez a legegyszerűbb. Az első boltban a kasszánál vagy a trafikban kérsz egyet és lesz rajta net, ennyi.

2-300 dinár az ára ami kb. 2,5 Eu.

3 szolgáltató van, szinte mindegy melyiket veszed, lesz gyors internet.

2019. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!