Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefontól való elállás...

Telefontól való elállás lehetsésges mobilszolgáltatóknál? (Telenor) Valaki esetleg vitt vissza így telót?

Figyelt kérdés

Nem tetszik a készülék, amit a csomagomhoz ajánlottak "nagyon jó" telefon címen. A Telenor oldalán nem találtam erre vonatkozólag semmit, csak online rendelésre téves, illetve hibás készülék esetén.


Azért itt kérdezem először, mert nem szeretnék magamból hülyét csinálni, és feleslegesen "reklamálni".



2019. máj. 21. 18:41
 1/3 Zzzoli ***** válasza:
Azt nem írod pontosan hogy hol is tart a dolog. Egyébként ha még nem vetted használatba, ki sem bontottad, akkor törvényadta lehetőséged hogy elállj a rendeléstől. Ha még csak folyamatban van, akkor meg pláne.
2019. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tegnap vettem a Telenor üzletében, számlacsomag változtatással, 2 év hűségre. A dobozt már ott felbontotta az eladó/ügyintéző, és beüzemelte. (Nem kértem, de gondolom ez így megy ilyenkor). A készülékre viszont nincs részlet fizetés pluszba a számla mellé.


Itthon használatba vettem, és sorra elavult problémákba ütköztem (mivel nem volt ilyen márkájú telóm előzőleg, nem tudtam, hogy ennyire korlátozott a márka egyedi felhasználói felülete/testreszabhatósága), plusz egyéb apróságok.


Amikor kértem a személyzettől a telefon specifikációiról információt, nem kaptam, csak az általános dolgokat tudták felsorolni, ami a dobozon is volt (RAM és ROM méret, kamera). Így mondhatni vmennyire át is vertek, hogy meglegyen nekik a napi bónusz.

2019. máj. 21. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem neten rendelted, akkor így jártál.

Természetesen vehetsz másik telefont bármikor készpénzért.

2019. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!