Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy a70 vagy s9+...

Samsung galaxy a70 vagy s9+ vélemények?

Figyelt kérdés

2019. máj. 22. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Nemsokára készülök új telefont venni, és márkától függetlenül a Galaxy A70 a fő jelöltem, árához képest nagyon szuper! Elől-hátul 32 MP kamera, videózási képességek, Adreno 612 grafikus chip, 6 GB RAM, 4500 mAh akksi, mindezekért együtt kb. 115 ezer Ft aprópénz, főleg egy Samsung-hoz képest! Már csak egy ritka jó hab a tortán, hogy 3 kártyafoglalata van, így nem kell kompromisszumot kötni, dual sim + microSD együtt mehet bele, manapság ez már önmagában is nagyon ritka kincs!

Egyik ismerősömnek pedig S9+ van, nem mondott róla semmi egyebet, csak hogy elégedett vele, Neki bőven megteszi. Bár meglepődtem, hogy most az is csak 150 ezer Ft környékén van, nem értem, mitől ilyen olcsók, kb. 50 ezerrel többet is megérne mindkettő! :/

Amúgy a jobb technológia miatt egy idő után gyorsaságban jobban megmutatkozik majd a Qualcomm fölénye az Exynos-szal szemben!

2019. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!