Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumnia 640 LTE vagy...

Wcpumpa01 kérdése:

Microsoft Lumnia 640 LTE vagy Iphone 4 s mélyk a jobb?

Figyelt kérdés
persze tudom régiek de választanom kell szóval mélyket ajánlanátok? az iphone 4 nek van valami hátránya igy 2019-ben? messenger megy rajta vagy valami? és még annyi hogy az iphone 4 nem túl kicsi?

2019. máj. 22. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen az iPhone 4-et venném meg a kettő közül. Ezt javaslom neked is


Egyébként nagyon jó látni, hogy a mai világban is vannak még olyanok, akik tisztában vannak azzal, hogy milyen valós igényeik vannak egy telefon iránt, és ha tudják, hogy erre tökéletesen megfelel egy öt évnél idősebb gyártású készülék, akkor nem négyszázezer forintért fogják megvenni a legújabb, mindenfélre értelmetlen funkciókkal teletömött vackot.

2019. máj. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolom a 4s-re gondolsz, azon még éppen megy a messenger (hogy milyen sebességgel, az már egy másik kérdés).


Méretre elég kicsi, különösen a mostani péklapátokkal összehasonlítva, cserébe minden kézben az egykezes használat garantált :-)


Ha csak ebből a kettőből választhatnék, akkor valószínűleg - bár iOS párti vagyok - itt a Lumia-ra szavazok. Mindkettő elhagyott, semmilyen frissítést nem kap, és csak idő kérdése, mikor válnak használhatatlanná a most még működő alkalmazások, de a 640-re telepíthető Win10 azért jóval frissebb, mint az iOS 9, és valószínűleg simábban is fut, mint az iOS 9-es egy 4s-en, tehát azt a fajta felhasználói élményt, amit az Apple szán a felhasználóknak, itt nem fogod megkapni.

2019. máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!