Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Hogy lehet kikapcsolni a Messenger Lite hangjelzéseit? Android 9 (android one) rendszer amin Facebook Lite is van.

A Messenger Lite-ban csak 24 órára lehet kikapcsolni max.

A Facebook Lite-ban nem találtam semmi ide vonatkozót

A rendszerben a hang menüben van a specálisban olyan, hogy értesítési hangok, de hiába van kikapcsolva, mégis szól.

Készülék:Xiaomi A2 Lite.

máj. 23. 08:51  Privát üzenet  

A válasz
Lépj be gépről( [link] ) vagy töltsd le a sima messenger appot, ott ki tudod kapcsolni az értesítéseket, és aztán lépj vissza a Liteba.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 23. 09:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azért nem válaszoltam eddig, mert próbálgattam, de sehogy se jön össze valamiért.

Próbáltam a sima messenger appot is, de..az is olyan mint a..

# 2/3Időpont máj. 28. 10:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Most talán megy,de azt csinálja,hogy amit mobilon írok, azt nem látom desktopon és amit más ír, azt csak mobilon látom

..

# 3/3Időpont máj. 28. 10:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Facebook Messenger-ből hogyan tudok egy embert kitörölni a keresőből?
A messenger csak elküldi az üzeneteimet, de nem kézbesíti. Mit tehetek?
Körülbelül mire elegendő 1GB mobilinternet adat?
Ha valakinek be van állítva Facebookon, hogy csak az ismerősei írhatnak neki, és én teszem fel ráírok, akkor azt látja? Vagy csak nekem mutatja hogy elküldtem neki valamit?
Miért nerm jelez a facebook messenger ha írnak amikor le van zárva a telefonom?
Mit csináljak ha nem látom messengeren ha a másik nézi a chatet?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!