Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vannak olyan mobiltelefonok,...

Vannak olyan mobiltelefonok, amiken a kezdőképernyőn meg lehet nézni egy Messenger-üzenetet úgy, hogy nem lépünk be a Messenger-be? Tehát nem jelöli meg elolvasottként? Melyek ezek a készülékek?

Figyelt kérdés

2019. máj. 25. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Ha kapsz messenger üzenetet, felül húzd le a képernyőt, és el tudod olvasni anélkül, hogy megnyitnád az alkalmazást. Szerintem a legtöbb okostelefon képes erre.
2019. máj. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

#1

Szintén ezt írtam volna

2019. máj. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Szar dolog lehet, hogy a hardvert és a szoftvert nem tudod megkülönböztetni
2019. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mégis le vagyok pontozva szokás szerint :) Akkor miért a pirosat nyomkodjátok? Írjatok hasznos választ.


Egyébként azt kihagytam, hogy a kezdőképernyőmön is megjelenik az üzenet. Ott is le lehet ugyanígy húzni és elolvasni teljesen. 2 és fél éves samsungom van, ami nem került több százezer forintba,ezért írtam, hogy szerintem a legtöbb telefon képes ilyenekre.

2019. máj. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Sok sikert!

2019. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!