Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonokba az IMEI és a...

A telefonokba az IMEI és a serial számot a belső memória tárolja vagy alaplapon hol mibe van tárolva?

Figyelt kérdés

2019. máj. 25. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Memoria. Sokan romnak hívják de igazából mint a merevlemezen egy particio. Ugyanott tarolod a zeneidet csak masik particion. Írható, torolheto
2019. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanazon a belső memórián van, mint a rendszer, csak az EFS particíón.
2019. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kösz a választ
2019. máj. 25. 21:01
 4/8 A kérdező kommentje:
írható vagy csak olvasható ez a partíció?
2019. máj. 25. 21:08
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Megfelelő eszközökkel átírható, ha erre gondolsz ...
2019. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Írtam, írható torolheto teljesen úgy mint a többi.
2019. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
csatlakoztattam a géphez de nem találtam ezt a partíciót, ha törölném elveszne az IMEI száma a mobilnak?
2019. máj. 26. 12:45
 8/8 Alex Fly ***** válasza:

Persze hogy nem találod. A felhasználó számára ez a partíció nem elérhető; számítógéphez csatlakoztatva pedig pláne nem fogja felmountolni.

És jólírod: ha törlöd az IMEI számot, akkor az elveszik. És normális esetben semmi szükséged nincs arra, hogy piszkálgasd. És mivel az Android rendszert átlagos felhasználók számára is használhatónak tervezték, így logikus, hogy alapesetben nem lehet hozzáférni olyan állományokhozb amelynek bármiféle módosítása működésképtelenné teszi a rendszert. Ahogy előttem is leírták: vannak eszközök ennek eléréséreb de egyrészt ezek developereknek készültekb akik pontosan tudjákb mit és miért csinálnak illetve mik a kövektezményekb másrészt az ezek használatával okozott -akár helyrehozhatatlan- károkért senki nem fogja vállalni a felelősséget...

2019. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!